W środę 20 kwietnia br. zapraszamy na Gorzyckie Targi Pracy i Edukacji.

Targi odbędą się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury przy pl. Erazma Mieszczańskiego 10 w Gorzycach w godzinach od 10.00 do 14.00. Wydarzenie przygotowywane jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Podkarpacką Wojewódzką Komendę Hufców Pracy – Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży  w Tarnobrzegu oraz Samorząd Gminy Gorzyce. Do udziału w targach organizatorzy zapraszają przedsiębiorców oraz osoby bezrobotne i poszukujące pracy.

Targi rozpoczną się o godzinie 10.00 od krótkich prelekcji na temat aktualnych programów dedykowanych przedsiębiorcom, osobom bezrobotnym i poszukującym pracy.

Na miejscu będzie można porozmawiać z doradcami zawodowymi, pośrednikami pracy, ale przede wszystkim z pracodawcami.

W targach swój udział zapowiedziały firmy związane z motoryzacją, budownictwem, gastronomią, przemysłem, elektroniką, mechaniką informatyką, kosmetyką, medycyną, rolnictwem, a także uczelnie wyższe i firmy szkoleniowe.

Firmy, agencje zatrudnienia, które chciałyby wziąć udział w targach prosimy
o bezpośredni kontakt z organizatorami. Zgłoszenia (wzór poniżej) prosimy przesłać do dnia 14 kwietnia br. na adresy mailowe: mbp.tarnobrzeg@ohp.pl lub promocja_gmina@gminagorzyce.pl.

Przedsiębiorcy, którzy z różnych względów nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu, a poszukują pracowników, oferty pracy mogą przesłać na wskazane wyżej adresy poczty elektronicznej. Oferty zostaną wydrukowane i przekazane osobom odwiedzającym targi.

Kontakt w sprawie udziału w Gorzyckich Targach Pracy i Edukacji

Urząd Gminy Gorzyce
tel. 15 836 20 75 wew. 33

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu
tel. 15 822 75 54

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
tel. 15 823 30 wew. 102

Do pobrania: Zgłoszenie do udziału w targach pracy i edukacji Gorzyce.docx 91KB

Opublikowany przez Opublikowano: 7 kwietnia 14:24, 2022

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print