W najbliższą sobotę sąsiadów, rodziny z dziećmi oraz wszystkich, którzy chcieliby spędzić sobotnie popołudnie „na wesoło” i rozrywkowo zapraszamy na Trześniowskie Hulanki.
Do udziału w popołudniowym wydarzeniu zapraszają: Przewodniczący Rady Gminy, Radni Gminy Gorzyce z Trześni, Radna Powiatu Tarnobrzeskiego, Sołtys wraz z Radą Sołecką, KGW „Trześniowianie”, Stowarzyszenie „Okoń – Trześń”, OSP Trześń oraz GOK Gorzyce.
Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji. Gminny Ośrodek Kultury w ramach akcji organizowanych na pożegnanie lata przygotowuje animacje, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży. Dla maluchów będą udostępnione bezpłatnie dmuchańce i urządzenia zabawowe.
Około godz. 18.00 planowany jest konkurs „strongmenów”. – Zapraszamy panie i panów do udziału w siłowych zabawach „na wesoło”, zgłoszenia można dokonywać w dniu imprezy u organizatorów – zachęca Henryk Matyka, sołtys Trześni.
Podczas imprezy do „trześniowskiego wyszynku” zapraszają panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Trześniowianie”. Będzie na słodko i na słono, smacznie i domowo – obiecują panie z KGW.
Wieczór zwieńczy wspólna potańcówka z „DJ Mario”. – Zapraszamy do Trześni, wszystkich mieszkańców oraz naszych sąsiadów do wspólnej integracji. W najbliższą sobotę koniecznie rezerwujcie czas na pewnie ostatnią już potańcówkę tego lata – zaprasza Krzysztof Maruszak, przewodniczący rady gminy Gorzyce.
Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Wójt Gminy Gorzyce – Leszek Surdy.
Wydarzenie dofinansowane jest z budżetu gminy Gorzyce – funduszu sołeckiego sołectwa Trześń, GOK Gorzyce oraz środków własnych organizatorów.
Patronat medialny – serwis FB – „Trześń, informacje, wydarzenia”