Gminny Ośrodek Kultury – Dom Kultury we Wrzawach zaprasza na występ kabaretu A JAK!

W sobotę 2 marca br. o godzinie 17.00 wystąpi formacja kabaretowa z Krakowa. Błyskotliwe kobiece trio będzie zabawiać publiczność dobry żartem i muzyką na żywo.

Magda, Karolina i Ada – jak piszą na swojej stronie – serwują porządną porcję śmiechu, posypaną stałą interakcją, z nadzieniem o smaku luzu i nonszalancji, ale także odpowiedniego smaku jak i umiaru, co powoduje, iż już po kilku kęsach możliwe jest odczuwanie rozgrzania przepony do czerwoności. Za każdym razem wszystkie serwowane do tej pory porcje kończyły się niepowtarzalną energią od widzów, pozostającą z uczestnikami na resztę uroczystości.

Porcja dobrego humoru już w pierwszą sobotę marca. Bilety w cenie 30 zł, do nabycia w Domu Kultury we Wrzawach oraz on-line na stronie biletyna.pl

Więcej o kabarecie A JAK  na stronie https://kabaretajak.pl/