Po raz drugi w Gorzycach odbędzie się zlot zabytkowych samochodów i motocykli. Miłośników motoryzacji zapraszamy w sobotę 29 lipca br. od godz. 15.00 do Technicznego Ogrodu.
Osoby, które chciałyby wziąć udział w zlocie, powinny zarejestrować swój pojazd poprzez formularz, który umieszczony jest na stronie www.gminagorzyce.pl. Zgłoszenia przyjmowane są elektroniczne do 27 lipca br.

Tu formularz https://www.gminagorzyce.pl/retrotloki2023/

Pierwsze 100 osób, które zarejestruje się na zlot, otrzyma pakiety startowe – zestawy gadżetów ufundowane przez sponsorów i partnerów zlotu.
Podobnie jak w zeszłym roku komisja konkursowa wybierze:
Najładniejszy Polski Samochód
Najładniejszy Polski Motocykl
Najładniejszy Zagraniczny Samochód
Najładniejszy Zagraniczny Motocykl
Najstarszy Samochód
Najstarszy Motocykl
Samochód Zlotu
Motocykl Zlotu
Jury przyzna też „Nagrodę za najdalszy przyjazd”
Dodatkowo organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników zlotu i odwiedzających.
Do „Pin Up baru” zapraszają panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Gorzycach oraz strażaczki z OSP Gorzyce. Panie będą serwować dania inspirowane kuchnią polską i amerykańską z lat 40 i 50 – tych ubiegłego wieku.
W stylu Pin-Up w amfiteatrze w Technicznym Ogrodzie wystąpi formacja taneczna Livere z Akademii Tańca Art. Dance Marty Bednarskiej.
Organizatorzy przygotowują również mnóstwo konkursów i zabaw dla dzieci i dorosłych. Wydarzenie zwieńczy potańcówka, która potrwa do godz. 22.00.

Na wydarzenie zapraszają:
Wójt Gminy Gorzyce