W czwartek 27 kwietnia zapraszamy na Zielony Targ do Technicznego Ogrodu.
Zapraszamy sprzedawców i producentów kwiatów, roślin ozdobnych, krzewów, drzew, sadzonek, warzyw, rolników oraz producentów lokalnych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rezerwacji miejsc można dokonywać do 25 kwietnia br. w dziale komunikacji społecznej Urzędu Gminy Gorzyce pod nr tel. 15 836 20 75 wew. 33 lub bezpośrednio u pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej – opiekujących się targowiskiem.
Wystawcy zainteresowani udziałem w targu winni wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać na adres mailowy: promocja_gmina@gminagorzyce.pl lub przekazać ją pracownikowi ZGK. Karta do pobrania na stronie www.gminagorzyce.pl
Do odwiedzenia Zielonego Targu zapraszamy mieszkańców oraz dzieci i młodzież. Szczególnie dla najmłodszej grupy organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.
Na warsztaty zdobienia doniczek i przygotowywania ekologicznych dekoracji zaprasza Warsztat Terapii Zajęciowej wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Gorzycach.
Hasłem „RoślinkoweLove” pracownicy biblioteki zachęcają wszystkich miłośników ogrodnictwa do wzajemnej wymiany sadzonkami roślin i kwiatów. Przy okazji wizyty na stoisku będzie można wziąć udział w mini warsztatach ogrodniczych i zapoznać się z ciekawą ofertą książek o tematyce ogrodniczej i ekologicznej, jaką w swoich zasobach posiada gorzycka biblioteka.
Podczas Zielonego Targu odbędzie się również finał III Gminnego Konkursu Ekologicznego przygotowany przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Pawła II we współpracy z Urzędem Gminy Gorzyce.
Dodatkowo przedstawiciele przedsiębiorstwa wielobranżowego Mirosław Olejarczyk – firmy odbierającej odpady komunalne od mieszkańców – dla najmłodszych mieszkańców przygotowują warsztaty z zakresu segregacji odpadów.

Zielony Targ – odbędzie się w godz. 8.00 do godz. 13.00.
Atrakcje dla dzieci i młodzieży planowane są od godz. 10.00 do 12.00.
Wystawców prosimy o zajęcie stanowisk do godz. 7.45. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

DO POBRANIA
karta zgłoszenia dla wystawcy_zielony targ.docx 142KB

Opublikowany przez Opublikowano: 20 kwietnia 13:29, 2023

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print