Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku zaprasza na bezpłatne webinarium „Wsparcie szkoleniowo-doradcze dla sektora gospodarki wodno-ściekowej i rekultywacji”. Dofinansowanie w ramach działania 2.12 typ 1b – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Webinarium odbędzie się 11 kwietnia 2022 r. od godz. 11:00 do 11.50 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://webinarypifepodkarpackie.clickmeeting.com/wsparcie-szkoleniowo-doradcze-dla-sektora-gospodarki-wodno-sciekowej-i-rekultywacji/register

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 798 771 215, 798 771 640.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest szczególnie do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw funkcjonujących w sektorze gospodarki wodno-ściekowej i rekultywacji – posiadające PKD:

  • sekcja E 36 Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody
  • sekcja E 37 Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków
  • sekcja E 39 Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami

W webinarium weźmie udział:
Katarzyna Jakubas – Specjalista ds. rekrutacji i monitoringu w ramach projektu „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”
Agnieszka Sip – Specjalista ds. rekrutacji i monitoringu w ramach projektu „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”

Program webinarium:

  1. Powitanie uczestników, przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych FE.
  2. Podstawowe założenia projektu „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”.
  3. Oferowane wsparcie.
  4. Zakres usług rozwojowych.
  5. Podsumowanie najważniejszych założeń projektu.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku
ul. Rynek 18, 38-500 Sanok
tel.: 798 771 215, 798 771 640
e-mail: lpi.sanok@podkarpackie.pl

Opublikowany przez Opublikowano: 8 kwietnia 14:18, 2022

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print