W związku z pracami nad Strategią ZIT MOF Tarnobrzeg zapraszamy do udziału w kolejnej ankiecie, która tym razem dotyczy zapewnienia bardziej dogodnych sposobów przemieszczania się (np. do pracy, szkoły, miejsc świadczenia usług oraz wypoczynku).

Jedną z szans wynikających z wprowadzenia nowych technologii w naszym życiu jest rosnąca ilość gospodarstw posiadających instalacje fotowoltaiczne, co z kolei daje szanse na powszechne wykorzystywanie pojazdów elektrycznych. Z wykorzystaniem wsparcia z Unii Europejskiej pozwala to stopniowo zapewniać lepszą swobodę przemieszczania się nie tylko przez osoby w wieku produkcyjnym i młodych, ale również przez seniorów czy osoby z niepełnosprawnościami.

MOF Tarnobrzeg tworzą Miasto Tarnobrzeg (lider) oraz gminy Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba (gminy partnerskie).

Zachęcamy do wyrażania swoich anonimowych opinii poprzez tę ankietę internetową, co pozwoli lepiej planować i pozyskiwać środki na realizacje inwestycji zapewniających wygodę i niższe koszty przemieszczania się wszystkich mieszkańców obszaru MOF Tarnobrzeg.

link do ankiety: https://forms.office.com/r/AtDsMyirnk

Opublikowany przez Opublikowano: 25 kwietnia 15:02, 2023

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print