Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu zaprasza do wzięcia udziału w XIV edycji Targów Pracy i Edukacji, które odbędą się 19 kwietnia 2023 r. w godz. 10.00-13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR im. Alfreda Freyera w Tarnobrzegu, Al. Niepodległości 2.

Organizatorami Targów są: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu, Zespół Szkół nr 1 im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w Tarnobrzegu, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Centrum Kształcenia Zawodowego w Tarnobrzegu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu.

Tegoroczna edycja Targów Pracy i Edukacji organizowana jest w ramach Europejskiego Roku Umiejętności oraz Partnerstwa lokalnego na rzecz aktywizacji tarnobrzeskiego rynku pracy. Udział w Targach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznych Targów oraz formularze do pobrania znajdują się na stronie internetowej naszego Urzędu: http://tarnobrzeg.praca.gov.pl w zakładce aktualności.

Opublikowany przez Opublikowano: 14 kwietnia 11:03, 2023