Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu zaprasza mieszkańców gminy Gorzyce w dniach 22-26 kwietnia 2024r. godz. 15.00-17.00 do Mobilnego Punktu Informacyjnego.

22.04 –  poniedziałek przy budynku UG Gorzyce, ul. Sandomierska 75
(w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych Urząd Gminy Gorzyce –
Biuro Obsługi Mieszkańca)

23.04 –  wtorek:  Techniczny Ogród, ul. 3 Maja
(w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych GOK Gorzyce – ul. 3 Maja)

24.04-  środa:  Sokolniki przy Domu Kultury
(w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych DK Sokolniki)

25.04 – czwartek: Trześń przy remizie
(w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych świetlica wiejska przy
remizie)

26.04 – piątek:  Wrzawy przy Domu Kultury
(w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych DK Wrzawy)

Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu udzielać będą informacji nt. projektu pilotażowego „Punkt w Punkt”, adresowanego do młodych do 30 roku życia, realizowanego w ramach partnerstwa z Urzędem Gminy Gorzyce. Formy pomocy oferowane w projekcie to m.in. pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe, bony na wsparcie działań umożliwiających likwidację  barier utrudniających podjęcie zatrudnienia oraz świadczone nieodpłatnie uczestnikom projektu doradztwo psychologiczne, prawne, edukacyjne,  w zakresie zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.
Ponadto w Mobilnym Punkcie informacyjnym uzyskać będzie informacje nt. usług rynku pracy, w tym pośrednictwa pracy za granicą w ramach sieci EURES oraz przeciwdziałania handlowi ludźmi .

Opublikowany przez Opublikowano: 19 kwietnia 15:06, 2024