W czwartek odbyło się spotkanie podsumowujące rok pracy samorządu.
W spotkaniu uczestniczyli radni, sołtysi, kierownicy jednostek oraz szefowie instytucji współpracujących z gminą.
– Chciałbym wszystkim podziękować za ten rok. To był czas bardzo trudny. Nikt z nas nie był przygotowany na sytuacje, z jakimi musieliśmy się zmierzyć. Nikt nie przewidział wojny i konsekwencji, z którymi wszyscy się zmagamy, dlatego tym bardziej wszystkim pracownikom urzędu, naszych jednostek oraz instytucji, organizacji pozarządowych, a także mieszkańcom bardzo dziękuję za pracę i działanie na rzecz naszej Małej Ojczyzny – mówił Leszek Surdy, wójt gminy Gorzyce.
Działalność samorządu podsumował również Honorowy Obywatel Gminy Gorzyce i wieloletni poseł na sejm RP – Władysław Stępień – Tu nikt nie filozofuje, nikt nie stara się niczego udowadniać na siłę i to jest atut. Bo ważne jest, aby pracować na wspólny cel, a nie przeciwko sobie. Życzę, aby kolejny rok obfitował w dobre wydarzenia i aby nadal współpraca układała się bardzo dobrze. Ja najbardziej zadowolony jestem z działań związanych z ochroną przeciwpowodziową. Kiedy byłem poseł, a potem radnym sejmiku to był dla mnie priorytet, aby już nigdy więcej powódź nie nawiedziła naszej gminy i regionu – mówił.
Życzenia złożył również Paweł Bartoszek, radny powiatu tarnobrzeskiego. – Ze swej strony dziękuję za tę współpracę. Wykonali Państwo kawał dobrej roboty. Rok zapowiadał się inaczej, a rzeczywistość, o której tu wspominamy, okazała się zupełnie inna. Wszystkim wam należą się gratulacje. Życzę, aby w nadchodzącym roku ta współpraca na wszystkich szczeblach układała się pomyślnie.
Podczas spotkania został zaprezentowany krótki film podsumowujący działalność samorządu w 2022 roku.

Opublikowany przez Opublikowano: 30 grudnia 12:26, 2022

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print