W związku z wejściem Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale wraz z Podkarpackim Oddziałem Regionalnym ARiMR oraz Podkarpacką Izbą Rolniczą organizuje w miesiącu marcu konferencje pn. ,,Podkarpackie Forum Innowacji Rolniczych 2023”.

Wydarzenie skierowane jest do rolników i mieszkańców obszarów wiejskich w celu ich przygotowania do skorzystania z płatności bezpośrednich oraz interwencji środowiskowych w ramach Planu Strategicznego 2023–2027, ze szczególnym uwzględnieniem ekoschematów. Przybliżymy możliwości wsparcia jakie daje krajowy Plan Strategiczny, aby mogli maksymalnie z nich skorzystać.

Spotkanie odbędzie się  15 marca 2023 r. dla powiatów Tarnobrzeg, Nisko, Stalowa Wola, Kolbuszowa.
Miejsce konferencji: Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli

Opublikowany przez Opublikowano: 13 marca 14:53, 2023