Zawiadamia się, że 22 marca 2024 r. o godz. 11.30 w Świetlicy wiejskiej w Gorzycach odbędzie się LXXIII Sesja Rady Gminy Gorzyce.

Porządek obrad:

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Informacja o sporządzonym protokole z LXIII sesji Rady Gminy – wniesienie na piśmie ewentualnych uwag.
  4. Informacja Wójta Gminy o działaniach w okresie między sesjami.
  5. Podjęcie uchwał w sprawie:
    1) programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Gorzyce (opinia Komisji Rolnictwa);
    2) nadania tytułu „Zasłużony dla Gminy Gorzyce”;
    3) nadania tytułu „Zasłużony dla Gminy Gorzyce”;
    4) wyrażenia zgody na przedłużenie umowy dzierżawy na okres kolejnych 5 lat w trybie bezprzetargowym (opinia Komisji Rolnictwa);
    5) zmiany uchwały budżetowej Gminy Gorzyce na rok 2024 (opinia Komisji Budżetu).
  6. Roczne sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny za rok 2023 oraz potrzeby związane z realizacją zadań – opinia Komisji Oświaty.
  7. Wolne wnioski.
  8. Zakończenie obrad.