Koło Gospodyń Wiejskich w Gorzycach było organizatorem Dnia Seniora.

Po dwóch latach przerwy panie z Koła Gospodyń Wiejskich powróciły do tradycji organizacji spotkań dla najstarszych mieszkańców miejscowości. – Takie spotkania w naszej społeczności były organizowane od wielu lat. Pamiętam, jak sama z wieloma osobami, które dzisiaj zostały zaproszone,  przygotowywaliśmy wiele lat temu takie spotkania, zastanawialiśmy się wówczas, czy kiedyś i my będziemy uczestniczyć w takich wydarzeniach. Cieszę się, że ta tradycja jest kontynuowana i za to organizatorom bardzo dziękuję – mówiła Jadwiga Jurkowska.

Dzień Seniora rozpoczęła Anna Kozieł, która powitała wszystkich zgromadzonych seniorów i zaprosiła na występ artystyczny. Ten został przygotowany przez dzieci i młodzież z miejscowości oraz panie z KGW Gorzyce.

Życzenia seniorom w imieniu wójta oraz swoim złożyła Lucyna Matyka, zastępca wójta gminy Gorzyce, starosta tarnobrzeski Jerzy Sudoł wraz z radnym powiatowym Marianem Grzegorzkiem, proboszcz gorzyckiej parafii ks. Mariusz Kozłowski oraz sołtys Józefa Leśniak.

Opublikowany przez Opublikowano: 27 lutego 09:22, 2023