Jeżeli jesteś jednym z mieszkańców miejscowości FURMANY, TRZEŚŃ, SOKOLNIKI, ORLISKA, MOTYCZE PODUCHOWNE, WRZAWY, GORZYCE, ZALESIE GORZYCKIE. Sprawdź na naszej stronie czy jesteś w zasięgu sieci: https://media-sys.pl/zasieg/wyszukaj/ następnie zadzwoń pod numer tel. 16 888 3 888.

Program Operacyjny Polska Cyfrowa

Program Operacyjny Polska Cyfrowa (POPC) jest inicjatywą rządu polskiego, która ma na celu poprawę dostępności do szybkiego internetu dla mieszkańców Polski. Jest to jedno z ważniejszych przedsięwzięć realizowanych przez rząd polski w celu polepszenia infrastruktury informatycznej kraju. Dzięki niemu obywatele Polski będą mieli dostęp do szybkiego internetu, co przyczyni się do rozwoju gospodarczego i kulturalnego kraju oraz podniesie jakość życia mieszkańców.

Program polega na instalowaniu infrastruktury internetowej w przede wszystkim mniejszych miejscowościach, gdzie dominują pojedyncze budynki mieszkalne, a nie na terenach, gdzie przeważa gęsta, wielorodzinna zabudowa. Dzięki temu projektowi mieszkańcy mniejszych miejscowości będą mieli takie same możliwości korzystania z nowoczesnych technologii i zdobywania informacji jak mieszkańcy większych miast, a przede wszystkim będą mieli dostęp do pracy zdalnej za pośrednictwem internetu.

Źródło informacji: Media-Sys Sp. z o.o. www.media-sys.pl

Opublikowany przez Opublikowano: 24 kwietnia 09:35, 2023

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print