Bezpłatne webinarium „Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji”.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu zaprasza na bezpłatne webinarium „Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji”, które odbędzie się 17 maja 2022 r. od godz. 10:00 do 10.40 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.
Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 798 771 220.
Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 17 maja 2022 r.
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, oraz sprawną obsługę webinarium.
Webinarium skierowane jest do właścicieli przedsiębiorstw, pracowników zatrudnionych na stanowisku kierowniczym, pracowników, wobec których właściciele mają plany awansu na stanowisko kierownicze. W ramach projektu jest możliwość refundacji usług rozwojowych w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem w zakresie kompetencji cyfrowych.

Program webinarium:
Omówienie działania 2.21 „Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach” z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020:

1. Powitanie uczestników, przedstawienie oferty sieci Punktów Informacyjnych
Funduszy Europejskich
2. Kto może uzyskać dofinansowanie?
3. Formy wsparcia
4. Termin naboru wniosków
5. Proces aplikowania o dofinansowanie.
W spotkaniu weźmie udział Pani Daria Zawalska przedstawiciel operatora – Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Łodzi, Ekspert w projekcie „Akademia Transformacji Cyfrowej”.
Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.
Organizator webinarium:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu
ul. Sienkiewicza 86 , 39-400 Tarnobrzeg
tel.: 798 771 220, 798 771 194
e-mail: lpi.tarnobrzeg@podkarpackie.pl

Opublikowany przez Opublikowano: 10 maja 13:27, 2022

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print