herb Gmina Gorzyce
herb Gmina Gorzyce
  • A-
  • A+
  • A
  • A
  • A
  • A
  • PL
Ładowanie Wydarzenia

Automobilklub Stalowa Wola zaprasza na ostatnią tegoroczną eliminację Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Motoryzacyjne perełki 10 września br. przyjadą  również do Gorzyc.

PROGRAM IMPREZY:
08.09 – czwartek
– przyjmowanie uczestników,
– badania regulaminowe

09.09 – Piątek
– śniadanie,
– odprawa z Komandorem,
– jazda okrężna na trasie: Stalowa Wola, Janów Lubelski, Stalowa Wola

10.09 – Sobota
– śniadanie,
– odprawa z Komandorem,
– jazda okrężna na trasie: okolice Stalowej Woli,
– konkurs elegancji plac MDK w Stalowej Woli
– uroczyste zakończenie imprezy
11.09 – Niedziela
– śniadanie,
– pożegnanie uczestników imprezy

Uczestnictwo:

Uczestnikami rundy są kierowcy i piloci pojazdów z napędem mechanicznym, o wysokim stopniu oryginalności, wyprodukowanych do 31.12.1989r., zachowanych i utrzymanych w warunkach historycznie właściwych, znajdujących się w posiadaniu osoby lub organizacji, która go konserwuje ze względu na wartość techniczną i historyczną, a nie jako środek codziennego transportu. Posiadającym bieżące dopuszczenie do ruchu drogowego, ubezpieczenie pojazdu w zakresie OC i pasażerów NNW.

W sobotę 10 września br. uczestnicy Mistrzostw zatrzymają się w Gorzycach na terenie Technicznego Ogrodu. Zostaną tu  zaprezentowane perełki motoryzacji. Przeprowadzony zostanie również Konkurs Elegancji polegający na ocenie zgodności wyglądu załogi z rocznikiem oraz estetycznym wyglądem pojazdu. Zawodnicy będą mieli również możliwość zwiedzania firmy Federal-Mogul Gorzyce, która swą historią doskonale łączy się z klimatem, jaki dają nam Mistrzostwa.

Więcej informacji na stronie głównego organizatora – https://www.automobilklubstalowawola.eu/index.php/aktualne/297-zaproszenie-na-6-runde-mppz-stalowa-wola

 

Udostępnij

Przejdź do góry