Stowarzyszenie Wędkarskie „Sanna Motycze”, Ochotnicza Straż Pożarna, Koło Gospodyń Wiejskich wraz z sołtysem Panem Marianem Chmurą i Radą Sołecką – jak co roku, zapraszają na Święto Ryby. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Gorzyce Leszek Surdy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę i niedzielę 1-2 czerwca br. Tradycyjnie rozpocznie się zawodami wędkarskimi. Do udziału w zawodach organizatorzy zapraszają przedstawicieli firm i instytucji. Zawodnicy powalczą o Puchar Wójta Gminy Gorzyce. W programie zaplanowano  zawody wędkarskie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Podczas imprezy odbędą się zawody kajakowe, a także zmagania kulinarne na najsmaczniejszą potrawę z ryby. Wydarzenie zwieńczymy wspólną biesiadą przy grillu w otoczeniu pięknej, motyczańskiej przyrody.

Regulamin zawodów oraz karta zgłoszenia do pobrania ze strony organizatora http://sannamotycze.pl/