11 drużyn wystartuje w tegorocznej edycji Turnieju Drużyn Młodzieżowych Sanik Cup 2023. Sportowe rozgrywki zaplanowano na 2 lipca br. Start o godz. 14.00.

W grupie wiekowej zrzeszającej dzieci z rocznika 2009/2010 wystartuje 6 drużyn: Sanik Wrzawy, Gminna Akademia Piłkarska Zaleszany, LZS Żabno, Słowianin Grębów, OKS Junior Zakrzów oraz Huragan Zdziechowice.

W grupie 2013/2014 mecze rozegra 5 drużyn: Sanik Wrzawy, Gminna Akademia Piłkarska Zaleszany, Słowianin Grębów, LZS Żabno i Płomień Trześń.

Turniej od kilku lat przygotowuje LZS San Wrzawy we współpracy z radnymi gminy Gorzyce z miejscowości Wrzawy, stowarzyszeniem „Razem dla Wrzaw” oraz OSP Wrzawy.

Po piłkarskich emocjach organizatorzy zapraszają na dyskotekę pod gwiazdami oraz liczne atrakcje m.in. pokazy służb ratowniczych, konkursy i zabawy dla publiczności oraz dmuchańce.