Dzieci i młodzież zapraszamy do placówek Gminnego Ośrodka Kultury na bezpłatne zajęcia w ramach akcji „Ferie w gminie Gorzyce”.

– Podobnie jak w trakcie wakacji, tak i w czasie ferii zimowych nasze placówki kulturalne przygotowują specjalny program zajęć dla dzieci i młodzieży. W wolnym czasie zapraszam do odwiedzenia domów kultury i bibliotek – zachęca Leszek Surdy, wójt gminy Gorzyce.

W czasie ferii odbędą się zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe. Dom Kultury w Sokolnikach zachęca do udziału w zajęciach rozwijających kreatywność, a Dom Kultury we Wrzawach zaprasza do bajkowo- muzycznej przygody pt. „Witajcie w naszej bajce”. W Gorzycach natomiast odbędą się zajęcia rękodzielnicze, kulinarne i sportowe. Gorzycka biblioteka zaprasza miłośników kryminałów. Podczas zajęć literackich będzie można spróbować odgadnąć niejedną zagadkę z …. kotem w roli głównej.

Szczegółowy program znajduje się na plakatach oraz profilach facebookowych domów kultury w Gorzycach, Sokolnikach i Wrzawach, a także w mediach społecznościowych biblioteki.

Dodatkowo w poniedziałek 5 lutego br. o godz. 14.00 odbędzie się spektakl pt. „Pippi Skarpetka”, natomiast 9 lutego br. o godz. 17.00 odbędzie się zabawa karnawałowa dla dzieci.