Rozstrzygnęliśmy gminny konkurs na wykonanie ekologicznych ozdób. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.
Zwycięskie prace zostały wystawione w Biurze Obsługi Mieszkańca. – Na konkurs wpłynęło 24 prace, wszystkie były bardzo pomysłowe i co nas najbardziej cieszy ekologiczne, czyli wykonane z surowców wtórnych – informuje Jolanta Bartoszek z Urzędu Gminy Gorzyce.
Nagrody i dyplomy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu wręczył wójt gminy Gorzyce Leszek Surdy. – Jesteśmy pod wrażeniem waszej inwencji twórczej, wasze prace świadczą o tym, że wasza świadomość ekologiczna jest coraz większa. Gratuluję wszystkim uczestnikom – mówił.
W pierwszej kategorii nagrodę główną otrzymała Zofia Tabor ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gorzycach, w kategorii II nagrodzono Wiktorię Bednarczyk ze Szkoły Podstawowej we Wrzawach, w kategorii III – Michała Sokoła ze Szkoły Podstawowej w Furmanach, w kategorii IV doceniono pracę Leny Gamoń z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trześni, a w „V” – Emilię Nowińską ze Szkoły Podstawowej we Wrzawach. Komisja przyznała również wyróżnienia, te otrzymali: w kategorii I – Gabriel Mienkina, w kategorii II – Michał Czerwiński obaj są uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trześni.
Dodatkowo Komisja Konkursowa przyznała nagrody pocieszenia wszystkim uczestnikom konkursu klas IV-VIII, a otrzymali je:

Kategoria I

Wiktor Cygan – ZSP Trześń

Kategoria V
Nie przyznano

Osoby, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o kontakt z pracownikami UG Gorzyce w celu odbioru nagród.

Opublikowany przez Opublikowano: 5 stycznia 11:07, 2023