STALOWE DZIECIAKI PO RAZ DRUGI

Pokazy trików piłkarskich i warsztaty z Mistrzem Polski Red Bull, mnóstwo konkursów i zabaw sportowych – to tylko część atrakcji, jakie czeka na dzieci i młodzież podczas sobotniego pikniku rodzinnego organizowanego na stadionie GOSIR w Gorzycach.

Organizatorem wydarzenia jest GKS Stal Gorzyce. – W tym roku również przygotowaliśmy moc atrakcji m.in. boisko do gry jeden na jeden, bilard nożny, piłkarskie dmuchańce – wylicza Krzysztof Kułaga, prezes GKS Stal Gorzyce.
Gwiazdą sobotniego wydarzenia będzie Mistrz Polski Red Bull w trikach piłkarskich Dawid Krzyżanowski. Na swoim koncie ma on sporo sukcesów, które od 2005 roku zdobywa w zawodach organizowanych na terenie kraju, jak i za granicą. Uczestniczył m.in. w zawodach Mistrzostw Świata Salwador w Brazylii, w Mistrzostwach Europy Freestyle Football Sankt Petersburg, gdzie plasował się w pierwszej piątce najlepszych zawodników świata.
– W ubiegłym roku pokazy mistrza bardzo podobały się dzieciom z pewnością i tym razem Dawid Krzyżanowski zaskoczy swoim pokazem, zainteresowani będą mogli wziąć udział również w warsztatach, które poprowadzi Dawid Krzyżanowski – podkreśla Krzysztof Kułaga.
Podczas imprezy na stanowisku Akademii Piłkarskiej Stal Gorzyce będzie można zaczerpnąć informacji o jej funkcjonowaniu, grupach trenujących w Akademii oraz zapisać dziecko na próbne treningi zapoznawcze.
Tego dnia akademia będzie prowadziła nabór najmłodszych dzieci z roczników 2019/18/17 do tzw. „Stalowego Przedszkola”.
Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzycach. Wstęp i wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne.
Wydarzenie dofinansowane jest z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Więcej na: https://www.facebook.com/stalowedzieciaki