INWESTYCJE DROGOWE

Trwa realizacja zadania „Rozwój infrastruktury drogowej na terenie gminy Gorzyce poprzez przebudowę dróg w miejscowościach Furmany, Gorzyce, Orliska i Wrzawy”.
Gmina otrzymała dotację w wysokości 1 mln 271 tys. zł z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych, wkład własny gminy to ponad 300 tys. zł.
W ramach prowadzonego zadania już zakończyły się prace na drogach „Goczałkowice” i Goczałkowice II we Wrzawach oraz w Orliskach. Natomiast rozpoczęły się przy budowie ul. Nowej w Furmanach oraz przy ul. 3 Maja w Gorzycach. Tu na ponad 80-metrowym odcinku objętym projektem roboty rozpoczęto od przebudowy kanalizacji.
Do połowy listopada przebudowane zostaną również ulice M. Dąbrowskiej i F. Chopina w Gorzycach – na odcinku od ul. Moniuszki do ogrodów działkowych.

Fot. Wyremontowana droga w Orliskach.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */