Z okazji Dnia Dziecka stowarzyszenia wędkarskie zaprosiły najmłodszych do udziału w zawodach wędkarskich.
Stowarzyszenie Sanna Motycze w ramach organizowanej imprezy „Święto Ryby” w sobotę zorganizowało zawody dla dzieci. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji m.in. dmuchańce, przejazdy łódką po jeziorze, były też smakołyki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich Motyczanki. Każdy z uczestników otrzymał za udział w zawodach nagrodę, a zwycięzcy puchary.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również zawody przygotowane na zbiorniku wodnym w Orliskach. W zawodach przygotowanych przez Koło PZW nr 15 w Gorzycach uczestniczyło ponad 100 małych zawodników. Każdy otrzymał upominek, a zwycięzcy puchary i nagrody rzeczowe. Dla wszystkich Koło Gospodyń Wiejskich w Gorzycach przygotowało słodki i zdrowy poczęstunek. Dodatkową atrakcją były przejazd łódką z OSP Orliska i OSP Sokolniki po zbiorniku.
W Trześni na dwóch zbiornikach wodnych w sobotnie przedpołudnie ryby łowiło ponad najmłodszych mieszkańców. Po zawodach organizatorzy zaprosili wszystkich na kiełbaskę z ogniska. Wszystkie dzieci, które brały udział w zawodach, otrzymały drobne upominki, a zwycięzcy nagrody rzeczowe i puchary. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przejazdy łódką z OSP Trześń.
Nagrody i puchary zwycięzcom wręczał wójt Leszek Surdy oraz starosta Paweł Bartoszek.
Zawody były dofinansowane z Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii na lata 2022-2025.

Opublikowany przez Opublikowano: 1 czerwca 14:50, 2024

Udostępnij znajomym

image_pdfimage_print