1,5% DLA OPP Z GMINY GORZYCE. ZGŁOŚ SWOJĄ ORGANIZACJĘ LUB CEL!

Zapraszamy organizacje pożytku publicznego oraz osoby, które korzystają z 1,5% do włączenia się do projektu „Wspieraj lokalnie”.

Organizacje OPP oraz rodziców/opiekunów dzieci, osób zależnych, które korzystają z 1,5% podatku, prosimy o wypełnienie  formularza i przesłanie go w wersji elektronicznej na adres m.zajac@gminagorzyce.pl.

Państwa informacja zostanie przekazana do Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych realizatora projektu „Wspieraj Lokalnie”, który odpowiada za przygotowanie aplikacji rozliczeniowej. Aplikacja dostępna jest na stronie głównej gminy Gorzyce – www.gminagorzyce.pl pn. „Rozlicz PIT w gminie Gorzyce”.

Po zweryfikowaniu danych przez Instytut, Państwa organizacja/cel szczegółowy zostanie ujęty na liście organizacji OPP z gminy Gorzyce. Dzięki temu osoby rozliczające swój PIT za pomocą niniejszej aplikacji, otrzymają wykaz organizacji z terenu gminy Gorzyce i będą mogły przekazać – wybranej 1,5% podatku.

Lista organizacji, które znajdują się obecnie aplikacji:
https://www.iwop.pl/wspieraj-lokalnie/przystapienie-do-projektu/weryfikacja-listy-opp/?typ=GW&wojewodztwo=podkarpackie&powiat=tarnobrzeski&gmina=Gorzyce#generator

Formularz do pobrania

FORMULARZ ZGŁOSZENIA OPP.docx 13 KB