Polish Czech English French German Russian Slovak Spanish Ukrainian
www. gminagorzyce.pl   telefon: 48 15 8362075

GMINA GORZYCE

Samorządowy Portal Internetowy

techniczny ogrod

konsultacje platak

Zapraszamy 13 listopada br.w godz. 17.00-19.00 na webinarium poświecone konsultacjom społecznym realizacji Projektu Zarządzania Środowiskiem dotyczącego rozbudowy lewego wału rzeki Łęg na terenie gm. Gorzyce.

 

 

Link do webinarium. Link otworzy się w nowym oknie - https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_YWJiMDg2ZTctODFkZS00M2I4LTlkZGQtYTFjODFiYzJhNTg4%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%2216ed5ab4-2b59-4e40-806d-8a30bdc9cf26%22%2c%22Oid%22%3a%22a65a5ed3-0ef4-49fc-8fda-908c0a39f799%22%2c%22IsBroadcastMeeting%22%3atrue%7d

 

Instrukcja „Krok po kroku”

Webinarium dot. projektu Planu Zarządzania Środowiskiem (PZŚ)

dla Kontraktu na roboty 3D.3 POPDOW

zorganizowanego w dniu 13 listopada 2020 r. w godz. 17:00 – 19:00

 

Aby wziąć udział w webinarium poświęconym prezentacji projektu Planu Zarzadzania Środowiskiem (PZŚ) dla Kontraktu na roboty 3D.3 Łęg IV – Rozbudowa lewego wału rzeki w km 0+082 – 5+030 na terenie gminy Gorzyce oraz prawego wału w km 0+000 – 5+236 na terenie gminy Gorzyce, realizowanego w ramach Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły (POPDOW), należy:

 

1. Przygotować komputer z dostępem do Internetu oraz zainstalowaną przeglądarką internetową

Uczestnictwo w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego programu.

2. Wejść na stronę internetową aktualności PGWWP RZGW w Rzeszowie:

https://rzeszow.wody.gov.pl/aktualnosci

3. Otworzyć aktualność poświęconą Konsultacjom społecznym Planu Zarządzania Środowiskiem dla Kontraktu na roboty 3D.

4. Kliknąć w link do webinarium zamieszczony na wyżej wymienionej aktualności dot. Konsultacji społecznych PZŚ dla Kontraktu na roboty 3D.3

Adres internetowy do którego będzie przekierowywał link będzie miał format https://teams.microsoft.com/I/meetup-join/XYZ.

Po kliknięciu otworzy się strona, wyglądająca jak poniżej lub podobnie (drobne różnice mogą występować np. w zależności od używanej przeglądarki internetowej lub przekątnej ekranu).

 

1 Plik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Umieszczona grafika to zrzut z ekranu. Na błękitnym tle umieszczona  ikonka przedstawiajaca ludzi.

Poniżej napis "Obejrzyj zdarzenie na żywo w aplikacji Microsoft Teams.

Poniżej dwa przyciski na jednym napis - "pobierz aplikację Teams", na drugim "Obejrzyj zamiast tego w Internecie".

Pod przyciskami napis: "Masz już aplikację Teams? Uruchom teraz".

 

 

5.Kliknąć przycisk „Obejrzyj zamiast tego w Internecie” (wskazany czerwoną strzałką na rysunku w pkt. 4)

Otworzy się poniższa strona:

 

2 plik

Umieszczona grafika to zrzut z ekranu. Na ciemnym tle - na środku grafiki napis "Zdarzenie na żywo - zapraszamy". Pod nim okragła ikonka przedstawiajaca 3 ludzi. Pod nią napis na granatowym tle "Zaloguj się", poniżej umieszczony jest napis "lub "Dołącz anonimowo". Na samym dole ekranu, pośrodku napis "Dla większej wygody pobierz aplikację klasyczną.

 

 

UWAGA: W przypadku posiadania zainstalowanej aplikacjiMicrosoft Teams na komputerze można także wybrać opcję „Uruchom teraz” poniżej przycisków (na ekranie pokazanym w pkt. 4) –‑ otworzy się wtedy aplikacjaMicrosoft Teams, w której będzie można wziąć udział w webinarium.

Przypominamy, że instalacja aplikacjiMicrosoft Teamsnie jestkonieczna do wzięcia udziału w webinarium.

 

 6. Kliknąć link „Dołącz anonimowo”

(wskazany czerwoną strzałką na rysunku w pkt. 5)

Wyświetli się webinar (obraz będzie się różnił w zależności od tego, w którym momencie webinaru dołączy uczestnik):

 

3 plik

Umieszczona grafika to zrzut z ekranu. Ekran przedzielony na dwie części. Na 3/4 strony po lewej stroni, na ciemnym tle na samej górze widnieje napis "Konsultacje społeczne projektu Planu Zarządzania Środowiskiem dla Kontrekatu na ..." Z boku napis "Potrzebujesz pomocy? i dalej podświetlona ramka, a w niej napis "Opuść". Na środku ciemnego tła napis "Zdarzenie na żywo jeszcze się nie rozpoczęło". Po prawej stronie na jasnym tle, zajmującym powierzchnię około 1/3 ekranu. Na samej górze 3 ikonki pod nimi napis: "Sesja pytań i odpowiedzi podczas zdarzenia na żywo". Poniżej trzy napisy: "Polecane", "Moje pytania", "Ostatnie". Poniżej okrągła ikonka pod nią napis "Nie ma jeszcze polecanych pytań". Na dole ekranu podśwetlony w kolorze granatowym napis "Zadaj pytanie".

 

 

UWAGA: Mimo dołączenia anonimowo, podczas webinarium uczestnicy będą poproszeni o wpisanie się na listę obecności, poprzez narzędzie zadawania pytań – patrz następny punkt instrukcji.

7. Wpisać się na listę obecności, poprzez narzędzie zadawania pytań

W dolnej części sekcji „Sesja pytań i odpowiedzi” (w prawej części ekranu pokazanego w pkt. 6)

znajduje się przycisk „Zadaj pytanie”. Prosimy o kliknięcie w ten przycisk i wpisanie w wyświetlonym polu podstawowych informacji (imię i nazwisko, adres e-mail, reprezentowana instytucja/osoba prywatna), niezbędnych do stworzenia listy obecności uczestników webinarium.

UWAGA: Przesłane dane będą widoczne jedynie dla organizatorów spotkania, nie będą udostępnione innym uczestnikom webinarium.

8.[OPCJONALNIE] Zadać pytanie lub napisać komentarz

Należy do tego wykorzystać narzędzie „Zadaj pytanie” (przycisk w prawym dolnym rogu ekranu pokazanego w pkt. 6). Prosimy o kliknięcie w ten przycisk i wpisanie w wyświetlonym polu pytania i/lub komentarza dotyczącego tematu bieżącego webinarium. W przypadku chęci zadania więcej niż jednego pytania, prosimy zadawać je pojedynczo (tzn. kolejne pytania prosimy zgłaszać poprzez ponowne kliknięcie w przycisk „Zadaj pytanie” i wpisanie kolejnego pytania, itd.). Pytania te, po zatwierdzeniu przez moderatora, będą widoczne dla wszystkich uczestników webinarium. Prowadzący spotkanie odpowiedzą na pytania w przeznaczonym na to momencie prezentacji.

TŁUMACZ JĘZYKA MIGOWEGO W URZĘDZIE GMINY

Osoby niesłyszące przy załatwianiu administracyjnych spraw mogą skorzystać z pomocy tłumacza migowego.

Wystarczy zgłosić chęć skorzystania z tej usługi 3 dni przed planowaną wizytą w Urzędzie Gminy osobiście lub korzystając z pomocy osoby trzeciej dzwoniąc pod numer (15) 8362 075, a także wysyłając faks pod numer (15) 8362 209 oraz e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka) o celu ich przechowywania i sposobie zarządzania poniżej.

Jeżeli nie zgadzasz się na taki układ - zmień konfigurację swojej przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka Prywatności określa warunki dotyczące użytkowania serwisu internetowego przez użytkowników końcowych. Korzystając w dowolny sposób z niniejszego serwisu internetowego użytkownik końcowy akceptuje warunki określone w poniższej Polityce Prywatności.

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie na podstawie informacji przekazanych przez użytkownika serwisu internetowego. Przekazanie informacji obejmujących dane osobowe jest dobrowolne. Do informacji tych należą np. imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu. Cel wykorzystania danych osobowych jest określony w nagłówku formularza zamieszczonego w serwisie internetowym. Najczęściej jest to subskrypcja wiadomości z serwisu za pomocą poczty e-mail lub krótkich wiadomości tekstowych SMS albo dostęp do wybranych podstron serwisu dla zalogowanych użytkowników. Dane osobowe nie są zbierane automatycznie.

Pliki cookies

Pliki cookies (w dosłownym tłumaczeniu z j. angielskiego: ciasteczka) są to małe pliki tekstowe, przesyłane do urządzenia użytkownika końcowego podczas odwiedzania przez niego serwisu internetowego. Pliki cookies zawierają m.in. adres strony internetowej z której pochodzą, ustawienia dokonane przez użytkownika serwisu dotyczące układu strony, rozmiaru tekstu, kolorów, wersji kontrastowej, dane wpisywane do formularzy oraz wartość, którą jest zazwyczaj automatycznie wygenerowana unikalna liczba. Mechanizm cookies nie pobiera jakichkolwiek danych osobowych ani żadnych informacji poufnych z urządzenia użytkownika końcowego.

Korzystając z serwisu internetowego użytkownik końcowy wyraża zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Użytkownik końcowy ma możliwość korzystania z serwisu internetowego bez wykorzystywania plików cookies, ale oznacza to, że niektóre funkcje serwisu nie będą działać poprawnie. Użytkownik końcowy może samodzielnie i w każdym czasie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies, jak również może usunąć pliki cookies korzystając z dostępnych funkcji w przeglądarce internetowej, której używa. W przypadku nie wyrażenia zgody na korzystanie z plików cookies, użytkownik końcowy winien zaznaczyć w ustawieniach przeglądarki opcję odrzucania plików cookies lub sygnalizowania ich przesłania.

Niniejszy serwis internetowy może stosować następujące pliki cookies:

$1a.     pliki uwierzytelniające - wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania użytkownika końcowego w serwisie internetowym oraz do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu;

$1b.     pliki statystyczne - wykorzystywane do zbierania informacji o sposobie korzystania użytkownika końcowego z serwisu internetowego;

$1c.     pliki funkcjonalne - wykorzystywane do zapamiętania wybranych przez użytkownika końcowego ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej, itp.

W celu zarządzania ustawieniami plików cookies wybierz z listy oficjalnych stron internetowych producentów najczęściej używanych przeglądarek internetowych aplikację, której używasz i postępuj zgodnie z instrukcjami producenta:

Urządzenia mobilne:

Narzędzia i treść z innych firm

Niniejszy serwis internetowy może zawierać przyciski, narzędzia lub treści kierujące do usług innych firm, m.in. Facebook (przycisk „Lubię to”), Google (Google Maps, Google Analitycs, Google Translate), Youtube (filmy), IVONA Software (webreader), Stat24 (statystyki), Payu (płatności elektroniczne). Korzystanie z aplikacji innych firm może powodować przesyłanie informacji do urządzenia użytkownika końcowego przez zewnętrzny podmiot. Informacji na temat wykorzystania plików cookies przez zewnętrzne aplikacje należy szukać w polityce prywatności danego podmiotu.

Prawa autorskie

Zawartość serwisu internetowego (teksty, grafiki, muzyka, filmy) oraz wszystkie jej fragmenty a także mechanizmy i oprogramowanie używane w serwisie internetowym są objęte ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego.

Zgodnie z przepisami prawa autorskiego oraz przepisami o ochronie baz danych, użytkownik końcowy otrzymuje niewyłączną, ograniczoną licencję na korzystanie z serwisu wyłącznie w celach prywatnych, bez możliwości samodzielnego pobierania lub zapisywania stron oraz dokonywania ich modyfikacji.

Użytkownik końcowy serwisu internetowego, bez zgody właściciela serwisu nie posiada prawa do odsprzedaży lub wykorzystania w celach komercyjnych serwisu internetowego i jego zawartości.

Właściciel serwisu internetowego udziela ograniczonego, odwoływalnego, niewyłącznego prawa do tworzenia linku do serwisu internetowego, o ile nie przedstawia on właściciela serwisu w sposób fałszywy, mylący i niezgodny z prawdą.

Wykorzystanie niniejszego serwisu internetowego w sposób, który naruszałby w/w warunki albo wszelkie obowiązujące prawa lub przepisy, a także w sposób, który powoduje albo może spowodować uszkodzenie serwisu internetowego, przerwę lub zakłócenia w pracy jest zabronione.