IMG 0288 1Weronika Kowalczuk laureatką 20. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, Julia Walczyna w finale konkursu. Młode i utalentowane dziewczęta to podopieczne Krzysztofa Kapały - instruktora prowadzącego zajęcia muzyczne w Domu Kultury w Sokolnikach.

 

Skromna i niezwykle pracowita – tak o młodej artystce mówi jej instruktor Krzysztof Kapała, który od 7 lat szlifuje talent muzyczny Weroniki Kowalczuk. Ich współpraca przyniosła efekt. Weronika zdobyła 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Wygraj Sukces”. – To ogromne wyróżnienie. Talent muzyczny Weroniki został dostrzeżony wśród ponad 1,5 tys. osób, które wzięło udział w eliminacjach – podkreśla Krzysztof Kapała.

Instruktor nie ukrywa, że sukces Weroniki, to również satysfakcja dla opiekuna muzycznego. – To oznacza, że nasza wspólna praca przynosi efekty. Żeby coś osiągnąć trzeba chcieć, a niewątpliwie Weronika, jako uczennica cały czas dąży do perfekcji i to się opłaca – mówi.

Sukcesy uczniów to ogromna satysfakcja dla nauczyciela. Pan Krzysztof może dumny ze swoich podopiecznych. Oprócz Weroniki do eliminacji „Wygraj Sukces” przystąpiło jeszcze 6 jego uczniów, do samego finału zakwalifikowała się również Julia Walczyna.

 

 

e-max.it: your social media marketing partner