Klub Biegowy Fartlek oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzycach zapraszają na sportowe powitanie wiosny.
Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 marca br. – Zapisy elektroniczne zostały już zakończone, ale jeszcze w trakcie imprezy będzie można zapisać się do udziału w biegu głównym i Nordic Walking – informuje Robert Pasieczny z klubu Fartlek.
Bieg główny rozpocznie się o godz. 12.00, a jego 10 km trasa będzie biegła wokół zalewu oraz wyznaczonych terenów na obszarze gminy Gorzyce i gminy Zaleszany.
O godzinie 12.10 organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach miłośników Nordic Walking. Dla nich została przygotowana krótsza 2 kilometrowa trasa.
Na zwycięzców biegu głównego czekają nagrody pieniężne. W obu biegach w kategoriach wiekowych zwycięzcy otrzymają puchary.
Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują: Starosta Tarnobrzeski Jerzy Sudoł, Wójt Gminy Gorzyce Leszek Surdy oraz Wójt Gminy Zaleszany Paweł Gardy.