Sesja zdjęciowa, urocza kolacja we dwoje lub zaproszenia do kina – to tylko część upominków, jakie czekają na uczestników Walentynkowej Gry Terenowej.
Od kilkunastu dni – podobnie jak rok temu – nad walentynkową dekoracją pracują podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej. Z myślą o mieszkańcach i osobach, które odwiedzają Gorzyce, niepełnosprawni wraz ze swoimi opiekunami przygotowują Fotograficzny Zakątek dla Zakochanych. Kącik zostanie zamontowany w Technicznym Ogrodzie. – Od piątkowego popołudnia zapraszamy wszystkich na spacer do Ogrodu. W tym roku przygotowujemy kilka punktów, w których będzie można zrobić walentynkowe, pamiątkowe zdjęcia – informuje Magdalena Gładysz, instruktor Warsztatu Terapii Zajęciowej.
W tym roku Kącik Zakochanych będzie jednym z elementów Walentynkowej Gry Terenowej.

walentynkowa gra terenowa
Grę nawiązaniu do Wisławy Szymborskiej – patronki 2023 roku opracowali pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach – Zadaniem par uczestniczących w zabawie będzie odnalezienie czerwonych kart z cytatami o miłości i wykonanie umieszczonych na nich zadań tj.: odnalezienie wyrazów w cytatach Wisławy Szymborskiej oraz na produktach w oznaczonych miejscach, rozwiązanie rebusu i wykonanie wspólnego zdjęcia w Zakątku dla Zakochanych – zaaranżowanym w Technicznym Ogrodzie – informuje Mariola Stopińska-Hara, kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Gorzycach.
Zabawa startuje w piątek 10 lutego br. od godz. 14.00, a kończy się w poniedziałek 13 lutego, również o godz. 14.00. W tym czasie należy rozwiązać zagadki, zrobić wspólne zdjęcie, i z uzupełnioną kartą konkursową i wysłać na adres mailowy Gminnej Biblioteki Publicznej – gbp@gokgorzyce.pl.
W grze mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat.

nagrody i upominki
Zdjęcia, które zostaną przesłane we wskazanym terminie, wybierze komisja konkursowa. Twórcy fotografii, którzy najtrafniej uwiecznią swoje uczucia miłości, przyjaźni, dobrych relacji – mogą liczyć na ciekawe nagrody ufundowane przez partnerów akcji.
Będzie można wygrać zaproszenie na dwuosobową kolację do Karczmy Jandura w dniu 14 lutego br. sesję zdjęciową, na którą zaprasza fotograf Piotr Kiełbasa, 5 podwójnych zaproszeń do Kina Helios ze Stalowej Woli i kwiatowe upominki z Kwiaciarni Sasanka. Dodatkowe nagrody dla wyróżnionych przygotował Sklep Groszek w Gorzycach, Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu oraz Gabinet Weterynaryjny Vitae-Vet.

GRA ROZPOCZYNA SIĘ PRZY GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W GORZYCACH –  PL. MIESZCZAŃSKIEGO 8

Do pobrania:

– 2023_REGULAMIN_WALENTYNKOWEJ_GRY_TERENOWEJ.docx 153KB