Organizacje działające na terenie Wrzaw zapraszają seniorów 70+ ze swojej miejscowości na spotkanie integracyjne pn. „Dzień Seniora”.

Stowarzyszenie „Razem dla Wrzaw”, Dom Kultury we Wrzawach, Radni Gminy Gorzyce z terenu miejscowości, Radny Powiatu Tarnobrzeskiego, sołtys oraz Rada Sołecka zapraszają seniorów 70+ z miejscowości Wrzawy na spotkanie integracyjne.

Uroczystości zainauguruje msza święta, która zostanie odprawiona o godz. 15.00 w kościele parafialnym we Wrzawach, po niej odbędzie się spotkanie w Domu Kultury. Program artystyczny przygotowuje Stowarzyszenie Razem dla Wrzaw wraz z pracownikami Domu Kultury. Imprezę zwieńczy poczęstunek i wspólna zabawa.

Wydarzenie finansowane jest z budżetu gminy Gorzyce – funduszu sołeckiego sołectwa Wrzawy, z budżetu Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu oraz środków własnych organizatorów.

Patronat honorowy objął Wójt Gminy Gorzyce.