Zapraszamy do Gorzyc na 8. edycję  Gorzyckiego Kiermaszu Świątecznego i spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Kiermasz odbędzie się w dniach 3 i 4 grudnia w Technicznym Ogrodzie w Gorzycach. W sobotę rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy około godz. 12.30, w niedzielę stoiska będzie można zwiedzać od godz. 13.00 do 16.00.

Do udziału w kiermaszu zapraszamy rękodzielników, twórców ludowych, producentów lokalnych, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia. Udział w kiermaszu dla wystawców jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada br. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres promocja_gmina@gminagorzyce.pl. Więcej informacji pod nr tel. 15 836 20 75 wew. 33.

Tradycyjnie w niedzielę planowany jest Świetlny, Strażacki Orszak Świętego Mikołaja. Samochody wyruszą z ul. 3 Maja w Gorzycach około godz. 16.00.

Do pobrania:
Regulamin Gorzyckiego Kiermaszu Świątecznego.docx 143 kb