Ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców, Urząd Gminy Gorzyce ponawia akcję Profilaktyka 40Plus.

Uwaga!  Zmiana! Na badania znamion skóry zapraszamy osoby od 15. roku życia. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
W przypadku osób nieletnich wymagana jest obecność opiekuna.
Przypominamy badania znamion skóry będą wykonywane w piątek, a badania 40Plus w piątek i sobotę,

2 grudnia br. zespół z Centrum Medycznego Medyk będzie prowadził badania w świetlicy wiejskiej w Gorzycach przy ul. Pańskiej 1. Tego dnia będzie można również skorzystać z bezpłatnego badania znamion skóry. To badanie dedykowane jest osobom aktywnym zawodowo w wieku 49-65 lat.
Punkt będzie otwarty od godz. 7.00 do godz. 11.00

3 grudnia br. „medyczny autobus” będzie stacjonował w Technicznym Ogrodzie przy ul. 3 Maja. W sobotę podczas Gorzyckiego Kiermaszu Świątecznego będzie można skorzystać z bezpłatnych badań 40 Plus.
Punkt będzie otwarty od godz. 6.30 do godz. 11.30.

Badania są bezpłatne dla wszystkich, którzy kwalifikują się do programu „Profilaktyka 40Plus”, czyli jeszcze ich nie wykonali i mają 40 lub więcej lat.

Rejestracja na badania odbywa się telefoniczne pod nr tel. 517 194 743 w godz. od. 7.00 do 15.00
Na badanie 40Plus należy przyjść na czczo! Więcej informacji na stronie i facebooku gminy i plakatach.